Serwis samochodowy

Księżyno-Kolonia - Profesjonalny warsztat w Twojej okolicy

Menu

Wydarzenia

Firma AUTOM jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

ProfiAuto na Moto Show Andrychów

ProfiAuto na Moto Show Andrychów

Za nami kolejny weekend przepełniony motoryzacyjną energią! Zlot samochodów zabytkowych, tuningowych, sportowych oraz rajdowych – podsumowujemy Moto Show Andrychów.

ProfiAuto Show już za miesiąc!

ProfiAuto Show już za miesiąc!

• Maciej Wisławski zrzuci samochód z 80 metrów na plac przed Spodkiem • Idealny warsztat samochodowy wciągnie gości w wirtualną rzeczywistość • Darmowe skoki na bungee i ekstremalne przejazdy podniosą ciśnienie • Mechanicy powalczą o puchar i cenne nagrody, a największe marki motoryzacyjne - o…

Biegamy, pomagamy!

Biegamy, pomagamy!

Majówkę nasi biegacze wykorzystali na pomoc innym. ProfiAuto Team odwiedził Poznań, by wystartować w imprezie biegowej – Wings For Life. Wydarzenie odbywa się na całym świecie, a całkowity dochód przeznaczony jest na rozwój badań nad uszkodzonym rdzeniem kręgowym.

Wiedza polskich kierowców: pierwsza pomoc

Wiedza polskich kierowców: pierwsza…

64% kierowców było świadkiem wypadku drogowego 50% ocenia swoją wiedzę na temat prawidłowego zachowania w razie wypadku jako dobrą Co trzeci kierowca po raz ostatni zetknął się z wiedzą na temat udzielenia pierwszej pomocy podczas kursu na prawo jazdy 76% ankietowanych wie w jakim…

PitStopowa ekipa nadal w trasie!

PitStopowa ekipa nadal w trasie!

Wiosenne PitStopy trwają w najlepsze! Podczas ostatnich akcji sprawdziliśmy stan techniczny pół tysiąca samochodów w sześciu polskich miastach. Które elementy pojazdów ,,wzięliśmy na warsztat’’?

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »